...Loading...
קבל מחיר הכי טוב שיש!

קורסי צלילה, טיולי צלילה,
קורסים לצילום תת מימי

השאירו פרטים ונחזור אליכם
עם הצעת מחיר!

שם:
טלפון:
הצעת מחיר ל:
דוא”ל:
הערות ובקשות מיוחדות:
...טוען...

גלריית וידאו

בגלריית הוידאו נציג לכם קישורים לסרטונים מעל ומתחת למים, מכל רחבי העולם. אנחנו מאחלים לכם צפייה מהנה! צילמתם סירטון מעולה? רוצים לשתף אותו? שלחו לנו קישור ביו טיוב ואוליי נציג אותו באתר!

 • הסרטון זכה במקום השלישי בקטגוריית הוידאו, במסגרת תחרות World Shootout 2013
 • באחד מהמפרצים המרוחקים ביותר של האוקיינוס, נוצר קשר מיוחד בין דייגים אינדונזיים קשי יום, לבין הכריש הגדול ביותר בעולם. אבל כמה זמן תימשך מערכת היחסים השברירית הזו? הסרטון התמודד בקטגוריית הוידאו, במסגרת תחרות World Shootout 2013
 • לסלי רוצ'ט ידועה גם בכינוי "לוחמת הכרישים", בשל מאמציה הבלתי נלאים להילחם על שימורם. בסרטון הבא, שהתמודד בקטגוריית הוידאו, במסגרת תחרות World Shootout 2013, נוכל לראות אותה מבצעת צלילה חופשית ביחד עם כרישים. אל תנסו את זה בבית.
 • לוויתנים הם יצורים יפיפיים ואציליים אשר נמצאים בסכנת הכחדה חמורה בעקבות ציד וטבח (חוקיים ובלתי חוקיים). ארגונים שונים מפעילים לחץ על ממשלות כדי להתיר ציד מבוקר שלהם. האם אתם יכולים לעמוד מהצד ולתת לזה לקרות?
 • ה BBC מדווח על עלייה משמעותית באוכלוסיית מדוזות ה Echizen, לחופי יפן. תעשיית הדגים המקומית מצוייה תחת איום בשל הטורפים הרצחניים הללו, אשר גרמו כבר להפסדים של מיליוני יין. ההתחממות הגלובלית היא ככל הנראה הסיבה לפלישה של זן זה לחופים. זיהום וציד יתר גרמו להכחדה כמעט מוחלטת של צבי הים ודגים אחרים, אשר טרפו את המדוזות הללו ושמרו על האוכלוסייה שלהן מפני התרבות יתר.

  מאת: מישל בראונשטיין
 • פול קנגמי אסף יחדיו מגוון של צילומים במהלך הצלילות שלו בפולינזיה הצרפתית. הקליפ הקצרצר יתן לכם מושג על כל מה שניתן לראות שם, כולל בעלי חיים שצריך בשבילם מצלמה עם עדשה רחבה, והכי גרוע - הם באים בכמויות גדולות! נראה שווה להגיע לשם בשביל כל הכרישים, המנטות, הלווייתנים, הדולפינים, צבי הים ועוד... איזה צולל לא היה מקנא?!

  מאת: מישל בראונשטיין
 • הסרטון הזה צולם במקור בתלת מימד ע"י פאוול אקטל. הנה לפניכם גירסה דו מימדית המציגה ריקוד וואלס מרגש בין שני לוויתנים גדולי סנפיר, עם סיום מפתיע. צפייה מהנה!

  מאת: מישל בראונשטיין
 • סוסוני הים ידועים בשחייתם האיטית אבל מדענים גילו כי צורתם המיוחדת מאפשרת להם להתגבר על מגבלה זו. בניגוד להופעת החמודה, אלו טורפים רציניים. תצורת ראשם הידרו דינמית ומסייעת להם ללכוד טרף חמקמק.

  החוקרים ציינו כי סוסון הים הוא השחיין האיטי ביותר המוכר למדע ויחד עם זאת, הוא לוכד טרף ששוחה במהירויות מדהימות. בתנאים אידיאליים, ילכוד סוסון הים את טרפו ב 90% מהמקרים, סיכויי הצלחה שמגמדים כל טורף אחר..

  טרפם של סוסוני הים, הנקרא "קופפוד", מסוגל לחוש בזרמים אותם יוצר טורף פוטנציאלי ולברוח במהירות הגבוהה פי 500 מאורך גופם - בשנייה! לצורך העניין, לו אדם היה שוחה במהירות כזו, הוא היה מסוגל להגיע ל 3218 קמ"ש

  מאת - מישל בראונשטיין
 • פטריק רין ו-וויליאם דראם יצאו לקריסטל ספרינגס בפלורידה, וצילמו את הסרטון המקסים הזה על פרות הים, הענקים העדינים. הקליפ כולו צולם במצלמת "גופרו".

  מאת: מישל בראונשטיין
 • אלאן וואטס, שלוש סירנות יפייפיות ושלושה לוויתנים גדולי סנפיר רוקדים יחדיו, בסרטון מעורר השראה. צולם באמצעות מצלמת "גופרו"
 • קירק ווטסון צילם צוות מדענים באנטארקטיקה, חותך חורים דרך שכבת קרח של 45 סנטימטרים ואז נכנסים פנימה כדי לצלול, במטרה לאסוף דגימות מדעיות שיסייעו להם להבין טוב יותר את שינויי האקלים הגלובאליים.
 • ג'ון צ'טרטון (מגיבורי הספר "צוללי המעמקים" של רוברט קארסון) צולל בסרטון הזה, משנת 1991, ל"אנדריאה דוריה". הדוריה, שנכון לשנת 91 כבר נחה על קרקעית האוקיינוס במשך 35 שנה, נחשבה להר האוורסט של הצלילה לאוניות טרופות עם סיבות מצויינות: היא הציעה נקודות חדירה בלתי מוגבלות לחלקים הפנימיים של האונייה.

  צוללי מעמקים המתמחים באוניות טרופות מכל רחבי העולם באו לבקר את הדוריה בשל האתגר שהיא הציעה להם: עמוקה, אפלה ומסוכנת.

  צ'טרטון יוצא בצלילה הזו למטבח המחלקה השנייה של הדוריה. צפייה מהנה!
מציג 12 מתוך 77 פריטים