...Loading...
קבל מחיר הכי טוב שיש!

קורסי צלילה, טיולי צלילה,
ציוד צלילה, ציוד צילום תת מימי
קורסים לצילום תת מימי

השאירו פרטים ונחזור אליכם
עם הצעת מחיר!

שם:
טלפון:
הצעת מחיר ל:
דוא”ל:
הערות ובקשות מיוחדות:
...טוען...

צוללים לקניות

צוללים הם קניינים כפייתיים, שצוברים טונות של ציוד ותמיד מחפשים את הלהיט הבא: תופס תמנונים בצבע ירוק זוהר או שעון חדש שזורח בחושך

מאת מורן אמוזיג

מאז שצוללים אמיצים פרשו עיתונים על השטיח והדביקו פיסות גומי כדי לעשות לעצמם חליפת צלילה, התשוקה לאבזרי צלילה ומכשירים שונים ומשונים נשארה בעינה. בימים אלו, לאחר שקניתם את הציוד הבסיסי - מסיכה, סנפירים, חליפה, מאזן ווסת - ולפעמים אפילו לפני זה, התאווה לאבזרים מתחילה לשלוט בכם.
אתם רואים תופס-תמנונים בצבע ירוק זוהר, או סכין בסגנון ברוס לי, או שעון שזורח בחושך, ואתם יודעים שאתם חייבים להשיג את זה.
הפיתוי שבקניית אבזרי הצלילה מונח ביכולתכם להוכיח לעצמכם שלא תוכלו להסתדר בלי, או לחילופין, שהאבזר המסויים הזה יעשה לכם את הצלילה קלה יותר, נוחה יותר, ובטוחה יותר. ואם אתם חדשים בעניין הזה של הצלילה, כל אבזר כמעט יראה לכם כראוי לרכישה.
אבל אהבת האביזרים היא אינה רק נחלתו של החדש. כל צופה מקרי בתערוכות צלילה יכול לראות את ההתקהלות של צוללים שיש להם כבר טונות של ציוד, מחפשים אחרי הלהיט ההכרחי הבא. אנחנו יודעים שאנחנו לא צריכים את זה בשביל לצלול, אבל קניית פריטים לא-פונקציונליים היא חלק מחוויית הצלילה. אהבת האביזרים היא כל כך אנדמית לצוללים, שכבר קמו כמה ארגונים אנטי-אבזרים בעולם הצלילה.
המקבילה המודרנית הצוללנית לקלוויניסטים הם טיפוסים חמורי סבר ובעלי משמעת שמזהירים אתכם שתמותו, אם תשתמשו בכיסוי למכל, משקולות לקרסוליים או (תנו שם של אבזר מיותר אחר).
אנחנו אומרים: תשתמשו ותהנו. למרבה המזל, מרבית הצוללים חושבים שהרבה יותר כיף להשתמש באבזרים, ולא חושבים שלהשאיר את מגני המכלים שלהם במקום זו שאלה של חיים ומוות.
הרבה צוללים הם די בררניים, כאשר זה נוגע למאזן ווסת, מפני שאלו הן הוצאות כספיות רציניות. סנפירים, מסיכה וחליפה דורשים התאמה אישית ומדידה לפני הקנייה. אבל אבזרים הם אקסטרה, ומוסיפים סטייל, נוחות, בטיחות, קלות, או זהות מסויימת. לכן הם מהווים רעיון מצויין למתנות.
אם אתם חושבים שבזאת פתרתם את משבר המתנות לחבריכם הצוללים, טעות בידכם.
המבחר הוא אדיר, וצריך להתאים את סוג המתנה לצולל. סוג האבזר שכל צוללן רוצה ושמות המותג שהוא אוהב הם רק חלק ממערכת מסובכת שמרכיבה זהות ספציפית ופרופיל מסויים של צולל.
גלגלת עם חוט שמותאמת במיוחד לצלילה מאוד תשמח צוללי מערות או צוללים טכניים, אבל תשאיר את צולל השוניות תוהה מעט על טיב יחסיכם בעתיד. שנורקל ורוד לוהט עם רדיו אינטגרלי ישמח מאד צולל אחד, אבל יושלך הצידה בבוז על ידי אחרים. מצוף סימון שמתנפח מאוחר יכול להיות אמצעי בטיחותי או משהו איזוטרי וחסר חשיבות בטיחותית, תלוי בסוג הצלילות שאתם מבצעים. צוללים אמריקנים משתמשים בנוזל מיוחד למניעת ערפול במסיכה. האנגלים מתייחסים לזה כהצהרת הומוסקסואליות. הם מעדיפים את השיטה ה"גברית" יותר - יריקה.
אבזרים נכנסים ויוצאים מהאופנה. חלק מהאבזרים החביבים על כולם היום, יכולים להיות נתונים לבוז בעתיד, וחלק יכולים להפוך לקלאסיקה.
אוסקר ווילד פעם אמר שהאבזרים עושים את האדם. כל חובב בונד מושבע יודע שההמצאות של Q הם חלק מאלמנט ה- COOL של ג'יימס. ההורים שביניכם, יודעים שיש חוקים נוקשים לגבי מה באופנה ומה לא.

לוח כתיבה מחיק
לוח כתיבה דו-צדדי. צד אחד סלייט נשלף סטנדרטי שאפשר לכתוב עליו בעזרת עיפרון. בצד שני סלייט מגנטיעם מנגנון מחיקה המאפשר כתיבה ומחיקה אלפי פעמים.
יבואן: סנפיר
מחיר: 170 שקל

גריפר
תפס רב תכליתי נמתח וחוזר בלחץ של קפיץ עם אפשרות נעילה.
אינו מחליק ועמיד לזעזועים עם שאקל מתכתי.
יבואן: סנפיר
המחיר: 195 שקל

קולב רב תכליתי
קולב רב תכליתי לתליית סנפירים, וסת, מאזן, חליפה ושאר ציוד הצלילה. מקום מובנה לרישום שם בעל הציוד.
יבואן: סנפיר
מחיר: 80 שקל

MINI Q 40
פנס קומפקטי במיוחד היכול להיתלות על רצועת המסכה מבלי להפריע לצולל. מאפשר תאורה נוחה, לשעונים או לעצמים קרובים מבלי להשתמש בידיים. נותן עוצמת תאורה החזקה מפנסים הגדולים ממנו פי שלושה. מתאים כספוטלייט לצלמים, יכול להתלבש על פלאשים רבים.
אידאלי גם כפנס גיבוי.
יבואן: מדוזה
מחיר: 205 שקל

עדשות נדבקות לקריאה
צוללים ממשוקפים מחליפים את העדשות הרגילות במסכה בעדשות אופטיות. ומה עושים אם הצולל גם צריך משקפי קריאה, כדי לקרוא את תוכנית הצלילה מלוח הרישום או סתם דברי חוכמה שכתב בן הזוג? העדשות הנדבקות פותרות את הבעיות הללו והן מתאימות כמעט כל המסכות הקיימות בשוק. אפשר להעביר אותן בפשטות ממסכה למסכה ולא צריך לפרק את המסכה כדי להשתמש בהן.
יבואן: מדוזה
מחיר: 330 שקל לזוג

מצוף סימון
אבזר בטיחותי חשוב, שיעזור לכם להיראות אם תתקעו לבד בלב ים, רחוק מהסירה. כאשר הוא לא בשימוש, המצוף מתגלגל ולא תופס מקום גדול. יכול להיכנס לכיס המאזן או בעזרת האבזם המצורף לו, להיתפס על כל טבעת שיש לנו על המאזן ולהישלף בזמן הצורך. אם נגמר האוויר במכל, אפשר לנפח אותו בעזרת הפה.
יבואן: מדוזה
מחיר: 212 שקל

לוח רישום
לוח מעוגל עם שלושה לוחות רישום היושבים זה על גבי זה וניתנים לדפדוף מהיר. מתאים לצוללים טכניים, היכולים לרשום בכל לוח תכנון צלילה שונה ולדפדף בין התוכניות כרצונם. בזמן הדפדפוף, הדפים שמעל הדף בו אנו מסתכלים יישארו בניצב לדף ללא צורך להחזיק אותם. נגיעה קלה תחזיר אותם למקום.
יבואן: מדוזה
מחיר: 122 שקל

סכין טיטניום
עשוי מסגסוגת טיטניום קלת משקל. עיצוב מרהיב, קלות ונוחות מרבית, ואפשרויות רבות של נשיאה והתאמה. אחיזה נוחה וטבעית בכף היד, הן ביד חשופה והן בעת שימוש בכפפות. מגיע באריזה מהודרת הכוללת מספר רב של אביזרים המיועדים להקל על ההתאמה האישית והנשיאה. נדן הסכין עשוי מפלסטיק מוקשה בגוון כסוף, אשר אליו מתחברים האביזרים השונים:
- זוג רצועות חיבור לרגל או לזרוע מחומר גמיש בשילוב פלסטיק איכותי להתאמה מושלמת ועמידות.
- מתאם המאפשר חיבור חזק ויציב של נדן הסכין לצינור מערכת הנשימה.
- לוח הברגה המאפשר לחבר את הסכין לגוף המאזן בצורה יציבה וקבועה.
- מתאם מיוחד לנדן המאפשר חיבור לחגורה או לבגד לשימוש יומיומי מחוץ למים.
יבואן: דוגית
מחיר: 460 שקל


ספייר אייר
מכל גיבוי ובו כ-80 ליטר אוויר בלחץ של עד 200 אטמוספרות. נותן לצולל את מספר דקות החסר בזמן תקלה, לחץ או מצוקה, ומאפשר סיום בטוח של הצלילה, כגיבוי או כמערכת אוויר עיקרית לצלילה של מספר דקות. מכל הלחץ הקטן, אשר מכיל גם וסת מובנה, מאפשר נשימה ישירות מהמכל בלי צורך להתעסק עם ברזים או אבטחות מיותרות. מערכת מילוי המכל פשוטה ונוחה על-ידי השוואת לחצים מכל מכל אוויר.
יבואן: דוגית
מחיר: 1,484 שקל

פנס פוס-טרוניקס
הפנס החדש של מארס מעוצב בדומה לאחיו הקטן פוס (וממנו גם נגזר השם). מושך את העין כבר ממבט ראשון, עם עיצובו הגלילי והמיוחד בצבעי אפור ושחור, והמסך הדיגיטאלי המואר בקצה ידית האחיזה.
הפנס האלקטרוני והתצוגה הברורה ומראים באופן גרפי את כל מצבי התאורה (שלוש עוצמות תאורה עד 50 וואט), שני מצבי טעינה (מהירה ואיטית) ומחשב המציג גם את זמן העבודה הנותר לפי עוצמת התאורה של הפנס ועוצמת הסוללה.
יבואן: דוגית
מחיר: 3,300 שקל

מארזים למצלמות דיגיטאליות
מותאמים אישית לכל דגם של מצלמה, מאפשרים שליטה מלאה בכל פונקציות המצלמה ומעניקים גמישות מלאה בניצול איכות המצלמה והפקת תמונות מרשימות בכל אתרי הצלילה, לרבות הוספת תאורות ומבזקים שונים גם מתחת למים. חברת Ikelite וחברת Sea&Sea מייצרות מארזים וציוד תאורה מסוג זה לרוב המצלמות.
יבואן: דוגית
המחיר משתנה בהתאם לדגם של המצלמה

עוגן
מיועד לקשירת מצוף הסימון, קל ונוח לנשיאה, ומצויד במנגנון בטיחות למניעת פציעות כאשר הדוקרנים של העוגן יוצאים בשליפה.
יבואן: ספורט מיכלין
מחיר: 99 שקל

מצפן יד
נקשר ליד של הצולל בעזרת רצועת גומי אלסטית חזקה במיוחד, המבטיחה שהמצפן יישאר על היד גם בזמן חבטות ותנועות פתאומיות במים. כיסוי פלסטיק חזק מגן עליו מפני חבטות ושריטת מהסלעים. הספרות גדולות וידידותיות.
יבואן: ספורט מיכלין
מחיר: 265 שקל

שחילר עם כבל
אבזר הכרחי לדיג חופשי מתחת למים. בעזרת הכבל ניתן לחבר את השחילר לגוף או למצוף הסימון או לחגורת המשקולות. השחילר מצופה בחומר המצמצם חלודה ושריטות ומונע כתמים.
יבואן: ספורט מיכלין
מחיר: 42 שקל

לרכישת ביטוח צלילה לחץ כאן