...Loading...
קבל מחיר הכי טוב שיש!

קורסי צלילה, טיולי צלילה,
קורסים לצילום תת מימי

השאירו פרטים ונחזור אליכם
עם הצעת מחיר!

שם:
טלפון:
הצעת מחיר ל:
דוא”ל:
הערות ובקשות מיוחדות:
...טוען...

הווארד רוזנשטיין, הישראלי הראשון בהיכל התהילה של עולם הצלילה

הווארד רוזנשטיין, מחלוצי הצוללים בים האדום ומייסד החברה פנטאסי ליין, יצטרף השנה להיכל התהילה הבינלאומי לצלילת סקובה, (International Scuba Diving Hall of Fame (ISDHF. הוא יהיה הישראלי הראשון שקיבל אי פעם את תואר הכבוד הנכסף הזה. 
תואר הכבוד יוענק להווארד, יחד עם חמישה אנשי מפתח נוספים מכל העולם אשר תרמו באופן משמעותי לעולם הצלילה, בטקס חגיגי אשר ייערך ב-29 לינואר, 2009, באיי קיימן. במסגרת הפסטיבל, הווארד יעביר מצגת לגבי 40 שנותיו מעל ומתחת למימיו של הים האדום.
ה-ISDHF הוקם על מנת להוקיר את אותם האנשים אשר תרומתם לעולם הצלילה לא ניתנת לאמידה. שמו של הווארד יתנוסס לצד שמותיהם של צוללים מפורסמים כמו האיש והאגדה- ז'ק קוסטו, כוכב סדרת הטלוויזיה "Sea Hunt"- לויד ברידג'ס, חלוץ הצוללים- האנס האס, המדען הימי סילביה ארל, צלם הקולנוע סטאן ווטרמן, צלם וכתב הטבע- דוויד דובילה ואחרים.
לפני 40 שנים, הווארד ואשתו שרון, פתחו את מועדון הצלילה הראשון שלהם לחופיו של הים התיכון בישראל, בחוף סידניאלי, הרצליה. תוך פרק זמן קצר, הווארד הבין כי עתיד חלומותיו בתחום תיירות הצלילה שוכן דווקא לחופיו של הים האדום. ב-1972, הווארד ושרון התיקו את פעילותם לאזור נטוש בדרום סיני, בקרבת שארם אל-שייח. שם השניים החלו לסלול את דרכם בתיירות הצלילה, פעילות אשר לימים, הייתה עתידה להפוך את האזור השומם לאחד ממרכזי הצלילה והספורט הימי העסוקים בעולם.

מפרץ נעמה 1979


שמו של הווארד רוזנשטיין כיכב בתעשיית הצלילה בשל פעילותו החלוצה בתחום הצלילה באזור הים האדום באותם השנים. בין 1972-1982, הווארד ושרון הפעילו שני מועדוני צלילה בשם “Red Sea Divers”. האחד במפרץ נעמה, בקרבת שארם אל-שיח והשני באילת (מה שידוע כיום כמועדון צלילה "מנטה" של ישרוטל). ב-1982, בעקבות פינוי סיני, הווארד התיק את פעילותו היבשתית לים באמצעות הפעלת צי ספינות צוללים בשם "Fantasea Cruises". צי זה הופעל לאורך חופיו של הים האדום על קו שנע מישראל ומצריים בחלק הצפוני שלו ועד לתימן בחלקו הדרומי. בשלב מאוחר יותר, קו ההפלגות הורחב עד לשוניות האלמוגים של איי סיישל, בכללותן גם אתר האלדברה המפורסם.

צוות המועדון 1979
על לקוחותיו של הווארד נמנו כמה מהמדענים הימיים המפורסמים, צלמים תת-ימיים, עיתונאים ומפעילי ספינות צלילה מכל העולם. הווארד אף אירח על סיפונו מספר לא מבוטל של סלבריטאים, כדוגמת ליאונרד ברנשטיין, מנצח הפילהרמונית בניו-יורק, ברברה וולטרס, מנחת החדשות בטלוויזיה,  האסטרונאוט של אפולו, ג'יימס ארווין, הדוכס של ווסט מיניסטר, דיפלומטיים, פוליטיקאים ומפורסמים אחרים בעלי שם בקנה מידה בינלאומי.
בימים אלו, הווארד הוא נשיא החברה Fantasea Line, חברה אשר הקים יחד עם בנו, נדב. החברה מייצרת ומשווקת ברחבי העולם מוצרי צילום תת-ימיים ואביזרים נלווים.
אנשי מפתח נוספים אשר נבחרו להצטרף להיכל התהילה של עולם הצלילה השנה הם לארי סמית', צולל המפורסם בפעילותו באינדונזיה, גארי מרפי, צלם וכתב טבע בינלאומי, קימיאו אייסק,שהיה עד להתקפה האמריקאית על הצי היפני ב-Truk Lagoon בשנת 1944 והקים את מועדון הצלילה הראשון באזור על מנת לאפשר לצוללים לבקר באתר הספינות הטבועות והאחים ארנסט וויליאמסון, אשר פיתחו ספירה המאפשרת צילום תת-ימי ואף נבחרו כנציגיה של קטגוריה מיוחדת בשם "צלילה היסטורית".
למידע נוסף, בקרו באתר של ה-International Scuba Diving Hall of Fame ובאתר של Fantasea Line.

לצפיה בסרט שהופק לרגל קבלת התואר הנכסף לחצו כאן >>>>

לרכישת ביטוח צלילה לחץ כאן